Apie mezgimą

 

Megztos kepurės

Rudenį ir žiemą - laikas, kai mes apmąstyti tai, ką mes turėtume pribaigti apsaugoti plaukai ir labai galva šalta? Taip pat žinome, kad jei jūsų galva šilta, tada užšaldyti bus daug mažiau - daugiausia šilumos išeina per ją. Naujos rudens-žiemos 2010-2011 mados dizaineriai siūlo puikius skrybėlės visiems oro ir stilius. Megztos dangteliais.

Šį sezoną, Antr megztos kepurės, tačiau, kaip ir ankstesniais sezonais, yra madinga. Tai subtilus, apskaičiuotas remiantis šiltas kepures, ir spalvingi megztiniai dangtelį. Ypač madingos yra Megztos dangtelį imituoti ranka megztų.  Skrybėlės ir Ausinės.  Sunku įsivaizduoti, žiemą be kepurės-ushanok. Šie dangteliai puikiai apsaugoti savo ausis ir galva nuo užšalimo šalčio.  Naujajame sezone, pavyzdžiui, dangteliai vėl aktuali.

Jų gamybai yra naudojamas kaip natūralaus ir dirbtinio kailio.  Kailiniai skrybėlės.  Kailiai, naujos rudens-žiemos 2010-2011, mados medžiagos. Taigi žavi mados kailių nėra atkreipė dėmesį ir skrybėlės.  Platus kailių beretės, kepurės. Arba mažas, prigludusi galvos ir uždarymo savo ausis.  Skrybėlę.

Hat - labiausiai elegantišką skrybėlę, kuri suteikia moters žavesio. Natūralu naujam sezonui, mados nėra paliktas be priežiūros, tai galvos apdangalas. Megztos kepurės MezgimasNaujienos - plataus kraštais skrybėlės Marijos Kalos Style. Deep - formos kaip ir vyrai.

Arba, daugiau originalių: vazonuose ar cilindrai.  Alain Sazonov, ypač LadyOk. Remiantis medžiagų ladyok.ru

subtilus, beretė, kepurės, mezgimo